HRSKK

Ettevõttest

Aastast 1998 on Retlar OÜ põhitegevusalaks kõrgkvaliteetse tellimusmööbli valmistamine. Hotellid ja muuseumid, restoranid ja kontorid - kõik need vajavad kvaliteetset ja vastupidavat sisustust.

TELETORN

Ettevõtmistest

Meie valmistatud mööblit ja sisustust võib leida üle Eesti ja ka mujalt, nagu Soomes, Rootsis, Norras, Venemaal, Inglismaal, Saksamaal, Prantsusmaal ja Ameerika Ühendriikides.

TALLINK EXPRESS

Eeldus

Me loeme oma suurimaks tugevuseks paindlikku tootmisprotsessi, mis on väga oluline klientide kõikide vajaduste ja soovide rahuldamiseks ning 2500m² tootmispinda ja kaasaegsed seadmed toetavad seda.


Projekt „Tootmise efektiivsuse tõstmise parendusprojekt nr 1” abil sai Retlar OÜ Euroopa Sotsiaalfondi toetust

Perioodil 28.02.2013 kuni 30.11.2013 viidi Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisel läbi projekt "Tootmise efektiivsuse tõstmise parendusprojekt nr 1" Retlar OÜ.

Projekt sai tuge: EASi Teadmiste ja oskuste arendamise toetamise meetmest.

Projekt „Retlar OÜ ressursitõhususe investeeringud” sai Euroopa Regionaalarengu Fondist toetust

Projekti lühikokkuvõte:
Automaatlao koos saega, kandiliini ja CNC-puurpingi soetamisega muutub Retlar OÜ tootmine ressursisäästlikumaks ning projekti tulemusena valmistatakse detaile väiksema ressursikasutusega ja suurema ressursitootlikkusega. Uute seadmete paigaldamisega muutub tootmine kiiremaks ja ressursisäästlikumaks.
Projekti eesmärk ja tulemus:
Uute seadmete kasutuselevõtuga väheneb tootmises tekkiva plaatmaterjali praagi kogus, seda tänu kaasaegsetele ja uutel tehnoloogiatel töötavatele seadmetele. Uue kandiliini kasutuselevõtuga väheneb ka liimi kasutus. Tänu uute seadmete suuremale kiirusele ja automatiseeritusele kasvab ettevõtte toodangumaht.

Toetuse summa:197 725 €